Sdílet na Facebooku

Ubytování na Makarské riviéře

Makarská riviéra v CHorvatsku nabízí celé spektrum ubytování v závislosti na vašich finančních možnostech nebo preferovaných službách.

  • Stan, karavan – Cenově dostupný způsob ubytování. Zejména velké campy nabízí i široké spektrum služeb jako kuchyně, elektřinu, internet, bary a obchody. Hodně campů má i svojí vlastní pláž případně nabízí chatičky a další způsoby ubytování.
  • Apartmán – Apartmány na Makarské riviéře nabízí prakticky všichni. Ať už jde o velké hotely, malé campy nebo přímo jednotlivé rodiny. Kvalita tohoto ubytování je dost kolísavá od nadprůměrných dvoupatrových apartmánů s několika pokoji, klimatizací a vlastním bazénem až o jednoduché místnosti se základním vybavením. Většinou je kvalita přímo úměrná ceně nebo kapacitě.
  • Hotel – Hotely jsou taky poměrně rozšířené. Zejména velké samostatné komplexy s veškerým zázemím jako je vlastní pláž nebo sportoviště. V poslední době kromě těchto velkých komplexů, které se budovaly už za velké Jugoslávie, rostou i malé ryze rodinné hotýlky.
  • Hostely a další – Hostely a další ubytování jako přímo v soukromí už nejsou tak časté i když pokud máte známosti nebo se vydáte do většího města ani na tyto formy není problém narazit.

… tato stránka je ve výstavbě …

… přímé tipy na ubytování budou přidány později…

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.