Sdílet na Facebooku

Cestovní pojištění na Makarskou riviéru

Jedete do Chorvatska třeba právě na Makarskou riviéru? To se vám bude určitě hodit kvalitní cestovní pojištění. Přímo zde vám poradíme, kde takové pojištění najít. Nejlepší je totiž využít služeb internetových srovnávačů jako jsou například: Porovnej24.cz a nebo Srovnejto.cz. Jedná se o velmi jednoduché služby, kde zadáte pár informací o vás a vaší cestě a dostanete nabídku konkrétních pojišťovacích produktů. Ty si můžete na jedné stránce snadno srovnat a následně si vybrat ten nejlepší.

Těšíte se na Makarskou rivéru? Webkamera Podgora s aktuální situací.

To nejlepší cestovní pojištění právě pro vás.

Dovolená je časem, kdy chce člověk jenom odpočívat, trávit čas s rodinou a poznávat nové země a jejich zajímavosti. Zkrátka je to čas vyhrazený jenom příjemným věcem, kdy všechno ostatní chceme hodit za hlavu. Pravdou ale zůstává, že i na dovolené nám hrozí mnohá rizika jako třeba úraz, krádež zavazadel nebo třeba způsobení škody někomu druhému. Pokud chcete mít jistotu, že vám při řešení takovýchto krajně nepříjemných situacích někdo pomůže, tak je rozhodně dobré si zařídit kvalitní cestovní pojištění.

Jenže, kde vybrat takovéto pojištění? Jak už jsme řekli hned v úvodu, tak my vám můžete doporučit hlavně kvalitní srovnávače Porovnej24.cz a Srovnejto.cz. Pomocí pár kliknutí si zde nastavíte detaily o vaší cestě na Makarskou riviéru a srovnávače vám vypíšou podrobnou nabídku pojištění, které pro vás budou ty nejlepší.

Zlomená noha dokáže pěkně zkazit dovolenou!
Zlomená noha dokáže pěkně zkazit dovolenou!

Díky tomu si můžete srovnat všechny důležité údaje o pojištění a to ať už je určení na co se pojištění vztahuje, jaké jsou peněžní limity krytí a samozřejmě také výsledné ceny pojištění. Finální objednávka je pak už jenom otázkou pár kliknutí myši. Vaše cestovní pojištění pak můžete rovněž pohodlně zaplatit online platební kartou a nebo bankovním převodem.

Osobní sjednání pojištění je tou nejvýhodnější variantou. Nikdy si nesjednávejte pojištění od cestovní kanceláře. V naprosté většině případů je předražené. Cestovní kanceláře mají totiž paušální dohody s pojišťovnami, které ale nereflektují individuální potřeby. Nabízí tak zbytečně drahé pojištění, které se vyplatí jenom pro opravdu dlouhé pobyty. Na ty ale jezdí málokdo. Navíc z uzavřených pojištění mají cestovní kanceláře provizi. Další oblíbenou možností je například ale pojištění ke kreditním kartám a jiným finančním produktům. Pokud ale nevlastníte rovnou platinovou kreditku, tak jsou tyto produkty opravdu velmi omezené a v žádném případě neposkytují komplexní ochranu, která by vám mohla zaručit na dovolené klid.

Chcete si bez starostí užívat na Makarské riviéře?

Na Makarskou riviéru se dá autem z Prahy dojet i za méně než 10 hodin. Tedy pokud máte trochu toho řidičského umu a také štěstí. Za ani ne půl dne jste v úplně jiné krajině obklopeni nádherným mořem. Na dovolenou si sebou vezete to nejcennější – svojí rodinu a přátelé. Když už jste ochotni utratit tisíce korun za cestu, za ubytování, za jídlo, tak se určitě vyplatí nechat si i pár stokorun na kvalitní cestovní pojištění. A ono vůbec není drahé. I za 9 Kč na den můžete mít pojištění, které pokryje všechny zdravotní rizika. Snad se nám podařilo vás přesvědčit, že do kvalitního pojištění se opravdu vyplatí investovat.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.