Ubytování na Makarské riviéře

Makarská riviéra v CHorvatsku nabízí celé spektrum ubytování v závislosti na vašich finančních možnostech nebo preferovaných službách.

  • Stan, karavan – Cenově dostupný způsob ubytování. Zejména velké campy nabízí i široké spektrum služeb jako kuchyně, elektřinu, internet, bary a obchody. Hodně campů má i svojí vlastní pláž případně nabízí chatičky a další způsoby ubytování.
  • Apartmán – Apartmány na Makarské riviéře nabízí prakticky všichni. Ať už jde o velké hotely, malé campy nebo přímo jednotlivé rodiny. Kvalita tohoto ubytování je dost kolísavá od nadprůměrných dvoupatrových apartmánů s několika pokoji, klimatizací a vlastním bazénem až o jednoduché místnosti se základním vybavením. Většinou je kvalita přímo úměrná ceně nebo kapacitě.
  • Hotel – Hotely jsou taky poměrně rozšířené. Zejména velké samostatné komplexy s veškerým zázemím jako je vlastní pláž nebo sportoviště. V poslední době kromě těchto velkých komplexů, které se budovaly už za velké Jugoslávie, rostou i malé ryze rodinné hotýlky.
  • Hostely a další – Hostely a další ubytování jako přímo v soukromí už nejsou tak časté i když pokud máte známosti nebo se vydáte do většího města ani na tyto formy není problém narazit.

… tato stránka je ve výstavbě …

… přímé tipy na ubytování budou přidány později…