Cestovní pojištění na Makarskou riviéru

Jedete do Chorvatska třeba právě na Makarskou riviéru? To se vám bude určitě hodit kvalitní cestovní pojištění. Přímo zde vám poradíme, kde takové pojištění najít. Nejlepší je totiž využít služeb internetových srovnávačů jako jsou například: Porovnej24.cz a nebo Srovnejto.cz. Jedná se o velmi jednoduché služby, kde zadáte pár informací o vás a vaší cestě a dostanete nabídku konkrétních pojišťovacích produktů. Ty si můžete na jedné stránce snadno srovnat a následně si vybrat ten nejlepší.

Těšíte se na Makarskou rivéru? Webkamera Podgora s aktuální situací.

To nejlepší cestovní pojištění právě pro vás.

Pokračování článku »

Nejdůležitější informace, které byste měli vědět o Chorvatsku

Na této stránce najde přehledně vypsané všechny důležité informace o Chorvatsku, které by vás mohli při cestě do této krásné země zajímat. Jedná se o základní věci plus dostupnosti některých základních služeb. Zbytek rozepíšeme podrobněji v dalších článcích.

Konzulát a zastoupení ČR

Záhřeb 01/617 7246
Split: 021/330277
Rijeka 051/21 2515 nebo 091/612 1560
Policie: 92
První pomoc: 94
Hasiči: 93
Pomoc na silnici: 987 (pokud voláte z mobilu, volte +385 1987)
Předpověď počasí a aktuální dopravní situace: 060/520520
Chorvatské turistické sdružení: 222 211 812 (Praha)
Pozor: v Chorvatsku volíte na začátku čísla 0, z Čech se volá přes +385, pak bez nuly rovnou volací číslo města a účastnické číslo.

* Všechny další kontakty přehledně seřazené naleznete v tomto speciálním článku na tomto webu.

 

Pokračování článku »

Velvyslanectví, konzuláty a důležité kontakty v Chorvatsku

Na této stránce naleznete kontakty na všechna důležitá místa kontaktní místa v Chorvatsku nebo na Chorvatské velvyslanectví u nás. Pevně doufáme, že jejich služby nebudete při své dovolené potřebovat, ale i tak se někdy můžou hodit. Případně vám doporučujeme přímo web Českého velvyslanectví v Záhřebu, kde naleznete další nezbytné informace.

Pokračování článku »