Počasí na Makarské riviéře

Na této stránce naleznete aktuální i dlouhodobé předpovědi počasí pro Chorvatsko, tedy hlavně pro Makarskou riviéru. Informace jsou zobrazeny v přehledné tabulce a to jak aktuální počasí včetně tepelné mapy, tak předpovědi na pět dní dopředu. Data jsou přímo pro město Makarská, které se nachází v centru riviéry. Vše by tak měla oravdu maximálně sedět.

Další tabulka přehledně ukazuje předpověď počasí pro Split a potažmo celou Marskou riviéru pět dní dopředu. V tabulce najdete minimální i maximální teploty během dne i ikonky z kterých si jednoduše odvodíte aktuální teplotu.

Dlouhodobá předpověď počasí na Makarské riviéře

Kromě aktuálních a krátkodobých předpovědí počasí na Makarské riviéře, které naleznete v této části stránek, jsme pro vás připravili i tabulku s dlouhodobými teplotami vycházejících z pravidelných měření. Můžete si v ní tak snadno nalézt, kdy panuje na Makarské nejlepší počasí, a tudíž je nejvhodnější se tam vydat. Tabulka obsahuje: průměrné teploty, minimální a maximální a kromě toho i počet slunečných hodin během dne, počet deštivých dnů během měsíce a samozřejmě i průměrné teploty vody. Předem prozradíme, že nejvhodnější měsíce k návštěvě Makarské riviéry jak jistě tušíte, jsou květen až září. Přitom nejteplejší počasí bez deště panuje o vrchol turistické sezóny v červenci až srpnu.

* Kliknutím na tabulku si jí zvětšíte do plné velikosti !

Dlouhodobá tabulka teplot na Makarské riviéře v Chorvatsku