Sdílet na Facebooku

Zajímavé odkazy na weby o Makarské riviéře

I když bysme to neměli dělat a my to vím, rozhodli jsme se vám nabídnout nějaké odkazy na zajímavé weby zabývající se Makarskou riviérou. Nikde sice nenaleznete tak kvalitní a komplexní informace jako u nás :-) , ale i tak věříme, že na doplnění nějakých drobností a zajímavostí se vám následující weby budou hodit. Pokud máte tip na další weby, můžete samozřejmě odkaz zanechat v komentářích.

Ubytování v Chorvatsku
První stránka, kterou jsme vybrali je o ubytování a to nejen na Makarské, ale v celém Chorvatsku. Web je pěkný přehledný, nabízí pohodlné vyhledávání a nabídek ubytování zde naleznete skutečně velké množství.

Makarská info
Další web už je ryze informační. Makarskainfo.cz patří mezi jeden z těch nejlepších informačních webů z kterých čerpáme i my. Naleznete zde skutečně spoustu užitečného a to jak praktické informace, tak podrobnosti o jednotlivých městech.

Chorvatské turistické sdružení
Jedná se o oficiální stránky chorvatského turistického sdružení, které mají do Chorvatska lákat turisty. Stránky se tedy zabývají zabývající podporou cestování do Chorvatska. Najdete zde spoustu dobrých rad o ubytování, průvodcích a další. Zkrátka web na úrovni po všech stránkách.

Magazín Chorvatsko
On-line magazín o Chorvatsku, který vám nabídne spoustu užitečných informací. Pěkné a obsáhlé originální články. Vyhledávání a spousta dalších služeb.

Dovolená v Chorvatsku
Graficky velmi jednoduché, ale přesto zajímavé stránky plné informací pro každého, kdo zvažuje dovolenou v Chorvatsku, rozhodně mu tento web doporučujeme.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.