Sdílet na Facebooku

Chorvatsko – Makarská riviéra

Vítejte na webu věnovaném Chorvatsku a především jeho velmi oblíbené – Makarské riviéře. Tato slunná perla dalmátského pobřeží obklopená průzračným Jaderským mořem, každý rok láká více a více návštěvníků. A není se čemu divit, Makarská riviéra má totiž opravdu co nabídnout. Od člověkem nezničené nádherné přírody, přívětivých lidí se zajímavou kulturou, až po stále se zlepšující turisté zázemí plné atrakcí. Stačí jedna krátká návštěva a tento kraj si zamilujete navždy, tak jako my.

Právě proto vznikly i tyto stránky, abyste zde jednoduše nalezli spoustu zajímavých a užitečných informací o Makarské riviéře. Chtěli bychom vás obeznámit nejenom s turistickými lákadly jako plážemi, plážovými promenádami, zábavními centry a aquaparky, ale i s kulturou zdejších lidí, městy a jejich zajímavou tisíciletou historií nebo výbornou místní kuchyní, která určitě předčí importované steaky s hranolkami. Zároveň zde naleznete i praktické informace týkající se dopravy, dostupnosti služeb nebo počasí. Jednoduše doufáme, že vám tyto stránky pomůžou se získáním zajímavých informací a zajištění krásné a poklidné dovolené. Nebo se zde můžete jen tak začíst mezi řádky a alespoň vzpomenout na chvíle, kdy jste tento kouzelný kraj Chorvatka navštívili.

Za redakci těchto stránek vám přejeme nejenom příjemnou návštěvu tohoto webu o Makarské riviéře, ale následně i tu skutečnou.

1 Komentář

Daniela napsal/a:

Na Makarské jsme byli ale mě osobně více učarovala dovolená Hvar

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.